Sklep: 575 97 67 97, Ania: 609 828 499, Asia 504 305 445  

DECHNIK Design - NOWA JAKOŚĆ W DREWNIE WOLSZTYN

 

W poszukiwaniu nowych inspiracji i oryginalnych produktów jakie moglibyśmy dla Państwa zaoferować natknęliśmy się na niebanalnego artystę. Mała manufaktura mieszcząca się w okolicach naszego pięknego Miasta Wolsztyna – DECHNIK design.

Właścicielem oraz bezpośrednim wykonawcą jest Jakub Dechnik. Jak się okazało Kuba z wielką pasją i wielkim zaangażowaniem „wraca do korzeni” w tworzeniu różnego rodzaju zabawek z drewna najczęściej sosnowego. Te piękne drewniane arcydzieła malowane są wodorozcieńczalnymi emaliami akrylowymi spełniającymi normę PN-EN 71-3:1998 „Bezpieczeństwo Zabawek”, w związku z czym są w 100% bezpieczne i przeznaczone dla dzieci.

Drewniane zabawki są zarazem ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Jak sam przyznaje wytwórca jego zabawki są obecnie idealną alternatywą dla „chińskich świecidełek z podejrzanego plastiku”.


Zalety drewnianych zabawek:

- proste w swej budowie

- pobudzające kreatywność i wyobraźnię dziecka

- stymulujące zmysły dziecka

- bezpieczne i trwałe, gdyż wolniej się zużywają

- dają dziecku kontakt z naturą – pachną lasem, nie poprzez zastosowanie aromatów, ale naturalny zapach drewna

- przyjazne dla środowiska naturalnego, ponieważ tego typu zabawki po zakończeniu ich użytkowania ulegają biodegradacji.

 

W ofercie DECHNIK Design znajdziemy drewniane zwierzątka na kółkach, które można wspólnie ze sobą połączyć, co daje dzieciom niesamowitą frajdę podczas zabawy. Dechnik design to nie tylko zabawki, ale również artykuły dekoracyjne z drewna takie jak figurki, ozdoby świąteczne, literki do pokojów dziecięcych itp.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w całości ręcznie wykonanych wyrobów drewnianych dostępnych w naszych sklepach.

Zainteresowanych zapraszamy również na bezpośrednią stronę Jakuba – DECHNIK Design.pl

 


Kategorie

Producenci