Wyświetlanie 1–20 z 28 wyników

 • MYDŁO MARSYLSKIE DO MYCIA NACZYŃ Z SODĄ OCZYSZCZONĄ ECO 200 g – LA CORVETTE

  SKŁADNIKI
  Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Aqua (water), Sodium bicarbonate, Glycerin, Sodium chloride, Sodium hydroxide.

  OPIS
  Mydło do naczyń na bazie mydła marsylskiego, wzbogacone sodą oczyszczoną. Produkt w 100 % naturalny. Hipoalergiczny. Nie wysusza i nie podrażnia skóry.
  Odtłuszcza i sprawia, że ​​naczynia błyszczą bez produktów szkodliwych dla człowieka i środowiska! Tak samo łatwe w użyciu i tak skuteczne jak klasyczny płyn do mycia naczyń, nasze mydło pieni się, czyści, nabłyszcza i odtłuszcza naczynia, sztućce, patelnie itp.
  BĄDŹ CZĘŚCIĄ REWOLUCJI ZERO WASTE: zastąp swoje stare plastikowe butelki z płynem do mycia naczyń naszymi stałymi mydłami.

  SPOSÓB UŻYCIA
  Potrzeć kostkę mydła o mokrą gąbką lub myjkę. Gdy się namydli umyć naczynia i następnie spłukać wodą.
  Niewielka ilość wystarczy, aby umyć brudne naczynia, dzięki czemu nie dochodzi do nadmiernego zużywania wody. Doskonale rozpuszcza tłuszcz także w kontakcie z zimną wodą. Mydło jest wydajne i nadaje się do częstego stosowania.

  17,90 
 • NABŁYSZCZACZ DO ZMYWAREK BEZZAPACHOWY 500 ml – KLAREKO

  SKŁADNIKI
  wodne roztwory roślinnych kwasów naturalnej fermentacji, alkohole pochodzenia roślinnego, kwas cytrynowy.

  OPIS
  Zalety produktu:
  – Rewelacyjnie nabłyszcza naczynia
  – Zapobiega powstawaniu osadów na naczyniach
  – Jest bezpieczny dla ludzi i środowiska
  – Nie zawiera żadnych toksycznych substancji
  – Świetnie się spłukuje i nie osadza się na naczyniach
  – Zapobiega powstawaniu kamienia i osadów na filtrach i w całej zmywarce
  – Jest biodegradowalny i przyjazny dla przydomowych oczyszczalni

  SPOSÓB UŻYCIA
  Gdy w Twojej zmywarce świeci się symbol gwiazdki, oznacza to, że czas uzupełnić nabłyszczający płyn do naczyń. Wlej wówczas nabłyszczacz do odpowiedniej przegródki w zmywarce i gotowe.
  Aby uzyskać jak najlepszy efekt zmywania usuń resztki jedzenia przed umieszczeniem ich w zmywarce i zawsze uzupełniaj sól. Pamiętaj, że jakość zmywania podniesie dobór odpowiedniego programu w zmywarce.

  21,00 
 • PŁYN DO MYCIA NACZYŃ (KONCENTRAT) 500 ml – GRON BALANCE

  SKŁADNIKI
  5-15 % anionowe środki powierzchniowo czynne (Sodium Laureth Sulfate), <5 % amfoteryczne środki powierzchniowo czynne (Cocamidopropyl Betaine), niejonowe środki powierzchniowo czynne (Trideceth-9), konserwant (Potassium Sorbate).
  Zawiera również Aqua, Sodium Chloride, Sodium Cumenesulfonate, Citric Acid.

  OPIS
  Odpowiedni do mycia naczyń z resztek jedzenia i czyszczenia twardych powierzchni, takich jak podłogi, ściany, meble i elementy szklane.

  SPOSÓB UŻYCIA
  Zmywanie: 2 ml (1 łyżeczka) na 5 l wody. Czyszczenie: 4 ml (2 łyżeczki) na 5 l wody.

  UWAGA
  Powoduje poważne podrażnienie oczu. W przypadku kontaktu z oczami: płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeśli to możliwe. Kontynuować płukanie. W przypadku utrzymywania się podrażnienia: zgłosić się do lekarza. Pokazać lekarzowi opakowanie lub etykietę. Opłukać ręce po kontakcie z płynem. Jeśli masz delikatną lub wrażliwą skórę, używaj gumowych rękawiczek.
  Nie nadaje się do zmywania w zmywarce ze względu na ryzyko wytwarzania nadmiernej ilości piany.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, z dala od źródeł światła.

  14,20 
 • PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 1 L – ONLY ECO

  SKŁADNIKI
  mniej niż 5% anionowe środki powierzchniowo-czynne na bazie oleju kokosowego i rzepaku, mniej niż 5 % niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów, mniej niż 5 % amfoteryczne środki powierzchniowo-czynne na bazie oleju kokosowego, benzoesan sodu, sorbinian potasu, naturalny olejek eteryczny ze słodkiej pomarańczy (zawiera: Limonene). Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, glicerynę, chlorek sodu, kwas cytrynowy.

  OPIS
  Skuteczny i wydajny płyn do mycia naczyń. Idealny do czyszczenia szkła, plastiku, ceramiki, teflonu i naczyń ze stali nierdzewnej.
  Surfaktyna to przełomowy składnik czyszczący stworzony w laboratoriach OnlyEco, który powstaje dzięki technologii biorafinacji rzepaku przy użyciu specjalnych mikroorganizmów. Liczne badania laboratoryjne potwierdzają, że jest 100 x bardziej delikatna i 4 x silniejsza niż powszechnie stosowane surowce czyszczące.
  – Natychmiast usuwa wszelkie zanieczyszczenia organiczne i mineralne.
  – Wykazuje działanie antybakteryjne.
  – Jest łagodna dla czyszczonych powierzchni, pielęgnuje je i zabezpiecza.
  SKUTECZNE SKŁADNIKI NATURALNE
  – Olejek ze słodkiej pomarańczy natychmiast rozpuszcza tłuszcz i czyści przypalone powierzchnie bez konieczności szorowania.
  – Gliceryna pomaga stworzyć obfitą pianę, która doskonale wyszyści nawet najbardziej tłuste i zabrudzone naczynia. Nadaje naczyniom połysk bez pozostawiania zacieków
  BEZWZGLĘDNY DLA ZANIECZYSZCZEŃ
  ŁAGODNY DLA ŚRODOWISKA NATURALNEGO I CZYSZCZONYCH POWIERZCHNI
  DELIKATNY DLA SKÓRY
  DOKŁADNIE MYJE I NADAJE POŁYSK
  USUWA TŁUSZCZ I PRZYPALENIA

  SPOSÓB UŻYCIA
  niewielką ilość płynu nanieść na gąbkę lub wlać do zlewu z ciepłą wodą. Dokładnie umyć naczynia, a następnie spłukać pod bieżącą wodą.

  15,10 
 • PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 500 ml – ONLY ECO

  SKŁADNIKI
  mniej niż 5 % anionowe środki powierzchniowo-czynne na bazie oleju kokosowego i rzepaku, mniej niż 5 % niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów, mniej niż 5 % amfoteryczne środki powierzchniowo-czynne na bazie oleju kokosowego, benzoesan sodu, sorbinian potasu, naturalny olejek eteryczny ze słodkiej pomarańczy (zawiera: Limonene). Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, glicerynę, chlorek sodu, kwas cytrynowy.

  OPIS
  Skuteczny i wydajny płyn do mycia naczyń. Idealny do czyszczenia szkła, plastiku, ceramiki, teflonu i naczyń ze stali nierdzewnej.
  Surfaktyna to przełomowy składnik czyszczący stworzony w laboratoriach OnlyEco, który powstaje dzięki technologii biorafinacji rzepaku przy użyciu specjalnych mikroorganizmów. Liczne badania laboratoryjne potwierdzają, że jest 100 x bardziej delikatna i 4 x silniejsza niż powszechnie stosowane surowce czyszczące. Natychmiast usuwa wszelkie zanieczyszczenia organiczne i mineralne. Wykazuje działanie antybakteryjne. Jest łagodna dla czyszczonych powierzchni, pielęgnuje je i zabezpiecza.
  SKUTECZNE SKŁADNIKI NATURALNE
  – Olejek ze słodkiej pomarańczy natychmiast rozpuszcza tłuszcz i czyści przypalone powierzchnie bez konieczności szorowania.
  – Gliceryna pomaga stworzyć obfitą pianę, która doskonale wyczyści nawet najbardziej tłuste, zabrudzone naczynia. Nadaje naczyniom połysk bez powstawania zacieków.
  BEZWZGLĘDNY DLA ZANIECZYSZCZEŃ
  ŁAGODNY DLA ŚRODOWISKA NATURALNEGO I CZYSZCZONYCH POWIERZCHNI
  DELIKATNY DLA SKÓRY

  SPOSÓB UŻYCIA
  Niewielką ilość płynu nanieść na gąbkę lub wlać do zlewu z ciepłą wodą. Dokładnie umyć naczynia, a następnie spłukać pod bieżącą wodą.

  UWAGA
  Chronić przed dziećmi!

  10,00 
 • Płyn do mycia naczyń dzika róża – melisa ekologiczny 1l – Almawin

  SKŁADNIKI
  ≥5 < 15% anionowe środki powierzchniowo czynne (siarczany alkoholi tłuszczowych, ekstrakt z orzechów piorących), <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, środki zapachowe (kompozycja olejków zapachowych z naturalnych olejków i olejek eteryczny z trawy cytrynowej*), limonen, geraniol (*składnik ekologiczne), pozostałe składniki: woda, etanol, sól kuchenna, kwas mlekowy, ekstrakt z melisy. 100 % składników pochodzenia naturalnego

  SPOSÓB UŻYCIA
  Wystarczy użyć 1 kropli. Zastosować skoncentrowany przy silnym zabrudzeniu.

  UWAGA
  Działa drażniąco na oczy. W przypadku kontaktu z oczami: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeśli to możliwe. Kontynuować płukanie.
  W przypadku utrzymywania się podrażnienia: zgłosić się do lekarza. Pokazać lekarzowi opakowanie lub etykietę.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  21,90 
 • PŁYN DO MYCIA NACZYŃ HIPOALERGICZNY 1 L – ONLY ECO

  SKŁADNIKI
  Mniej niż 5 % anionowe środki powierzchniowo czynne na bazie oleju kokosowego i rzepaku, mniej niż 5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne na bazie wielocukrów, mniej niż 5 % amfoteryczne środki powierzchniowo czynne na bazie oleju kokosowego; benzoesan sodu, sorbinian potasu. Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, glicerynę, chlorek sodu, kwas cytrynowy, ekstrakt z aloesu.

  OPIS
  Skuteczny i wydajny płyn do mycia naczyń. Idealny do czyszczenia szkła, plastiku, ceramiki, teflonu i naczyń ze stali nierdzewnej. Formuła hipoalergiczna idealna dla osób o delikatnej i wrażliwej skórze ze skłonnością do alergii.
  Surfaktyna to przełomowy składnik czyszczący stworzony w laboratoriach OnlyEco, który powstaje dzięki technologii biorafinacji rzepaku przy użyciu specjalnych mikroorganizmów. Liczne badania laboratoryjne potwierdzają, że jest 100x bardziej delikatna i 4x silniejsza niż powszechnie stosowane surowce czyszczące.
  Surfaktyna: natychmiast usuwa wszelkie zanieczyszczenia organiczne i mineralne. Wykazuje działanie antybakteryjne. Jest łagodna dla czyszczonych powierzchni, pielęgnuje je i zabezpiecza.
  SKUTECZNE SKŁADNIKI NATURALNE:
  – Ekstrakt z aloesu intensywnie nawilża delikatną skórę dłoni i koi podrażnienia.
  – Gliceryna pomaga stworzyć obfitą pianę, która doskonale wyczyści nawet najbardziej tłuste, zabrudzone i przypalone naczynia bez konieczności szorowania. Nadaje naczyniom połysk bez pozostawiania zacieków.
  BEZWZGLĘDNY DLA ZANIECZYSZCZEŃ
  ŁAGODNY DLA ŚRODOWISKA NATURALNEGO
  DELIKATNY DLA SKÓRY

  SPOSÓB UŻYCIA
  Niewielką ilość płynu nanieść na gąbkę lub wlać do zlewu z ciepłą wodą. Dokładnie umyć naczynia, a następnie spłukać pod bieżącą wodą.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Chronić przed dziećmi.

  15,10 
 • PŁYN DO MYCIA NACZYŃ HIPOALERGICZNY 500 ml – ONLY ECO

  SKŁADNIKI
  mniej niż 5 % anionowe środki powierzchniowo czynne na bazie oleju kokosowego i rzepaku, mniej niż 5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne na bazie wielocukrów, mniej niż 5 % amfoteryczne środki powierzchniowo czynne na bazie oleju kokosowego; benzoesan sodu, sorbinian potasu. Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, glicerynę, chlorek sodu, kwas cytrynowy, ekstrakt z aloesu.

  OPIS
  Skuteczny i wydajny płyn do mycia naczyń. Idealny do czyszczenia szkła, plastiku, ceramiki, teflonu i naczyń ze stali nierdzewnej. Formuła hipoalergiczna idealna dla osób o delikatnej i wrażliwej skórze ze skłonnością do alergii.
  Surfaktyna to przełomowy składnik czyszczący stworzony w laboratoriach OnlyEco, który powstaje dzięki technologii biorafinacji rzepaku przy użyciu specjalnych mikroorganizmów. Liczne badania laboratoryjne potwierdzają, że jest 100 x bardziej delikatna i 4 x silniejsza niż powszechnie stosowane surowce czyszczące.
  – Natychmiast usuwa wszelkie zanieczyszczenia organiczne i mineralne.
  – Wykazuje działanie antybakteryjne.
  – Jest łagodna dla czyszczonych powierzchni, pielęgnuje je i zabezpiecza.
  SKUTECZNE SKŁADNIKI NATURALNE
  – Ekstrakt z aloesu intensywnie nawilża delikatną skórę dłoni i koi podrażnienia.
  – Gliceryna pomaga stworzyć obfitą pianę, która doskonale wyczyści nawet najbardziej tłuste, zabrudzone i przypalone naczynia bez konieczności szorowania. Nadaje naczyniom połysk bez pozostawiania zacieków.
  BEZWZGLĘDNY DLA ZANIECZYSZCZEŃ
  ŁAGODNY DLA ŚRODOWISKA NATURALNEGO
  DELIKATNY DLA SKÓRY

  SPOSÓB UŻYCIA
  niewielką ilość płynu nanieść na gąbkę lub wlać do zlewu z ciepłą wodą. Dokładnie umyć naczynia, a następnie spłukać pod bieżącą wodą.

  UWAGA
  Chronić przed dziećmi!

  10,00 
 • PŁYN DO MYCIA NACZYŃ POMARAŃCZOWY ECO 500 ml – EKOS

  SKŁADNIKI
  Aqua (Water), Sodium Coceth Sulfate, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Seed Oil, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Limonene.

  Skład chemiczny: 5 -15 % anionowe środki powierzchniowo – czynne, <5 % niejonowe środki powierzchniowo – czynne, amfoteryczne środki powierzchniowo – czynne. Zawiera: Perfumy (Citrus Aurantium Dulcis Seed Oil), Sodium Benzoate, Potassium Sorbat, Limonene.

  OPIS
  Płynny detergent do ręcznego mycia naczyń i przyborów kuchennych. Jego formuła została oparta na środkach powierzchniowo czynnych pochodzących z surowców roślinnych pozyskiwanych z odnawialnych źródeł, co ma na celu zarówno ochronę środowiska naturalnego, jak i zdrowie i bezpieczeństwo osób stosujących produkt.
  Redukcja wpływu na środowisko została obliczona metodą Critical Volume of Dilution, która uwzględnia biodegradowalność i toksyczność preparatu dla naturalnych systemów wodnych.
  99 % składników pochodzenia naturalnego.
  Nie zawiera syntetycznych substancji zapachowych, barwników ani SLES.
  Wartości niklu, chromu i kobaltu < 0,00004 %.

  SPOSÓB UŻYCIA
  Rozmieszaj odpowiednią ilość płynu w misce ciepłej wody.
  W przypadku szczególnie zabrudzonych naczyń zwiększ dawkę lub nanieś nierozcieńczony płyn bezpośrednio na gąbkę.
  Woda miękka: 10 ml
  Woda średnio twarda: 15 ml
  Woda twarda: 20 ml

  UWAGI
  Działa drażniąco na oczy. Zawiera olejek z pomarańczy. Może powodować reakcję alergiczną. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  Stosować ochronę oczu/twarzy. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza.
  Dokładnie umyć ręce po użyciu. Zawartość/ pojemnik usuwać do zbiorników do segregacji odpadów obecnych w swojej gminie.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Chronić przed dziećmi.

  16,10 
 • PŁYN DO MYCIA NACZYŃ POMARAŃCZOWY EKOLOGICZNY 500 ml – KLAR

  SKŁADNIKI
  Aqua, Lauryl Polyglucose, Fettalkoholsulfat C12- 14-Natriumsalz, Glycerin, Alcohol Denat., Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Citrus Dulcis, Lactic Acid.

  OPIS
  VEGAN – nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
  Testowany dermatologicznie.

  SPOSÓB UŻYCIA
  Dozowanie: wystarczy 1 kropla (ok. 2 ml), przy bardzo brudnych naczyniach należy użyć trochę więcej płynu (ok. 4 ml).
  Butelka 500 ml powinna starczyć na ok. 250 aplikacji.

  13,80 
 • PŁYN DO MYCIA NACZYŃ ROKITNIKOWO – MANDARYNKOWY (KONCENTRAT) ECO 1 L – ALMAWIN

  SKŁADNIKI
  ⩾5 % <15 % niejonowe środki powierzchniowo czynne (cukrowe środki powierzchniowo czynne), anionowe środki powierzchniowo czynne (roślinne siarczany alkoholi tłuszczowych), <5 % środki zapachowe (olejek pomarańczowy* i mandarynkowy*), limonen, linalol. Zawiera również: woda, etanol, sól kuchenna, kwas mlekowy, ekstrakt z jagód rokitnika zwyczajnego, białka PSZENICY.

  SPOSÓB UŻYCIA
  Wystarczy użyć 1 kropli. Zastosować skoncentrowany przy silnym zabrudzeniu.

  UWAGI
  Powoduje poważne podrażnienie oczu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza.
  Zawartość/ pojemnik usuwać do zbiorników do segregacji odpadów obecnych w swojej gminie.
  Zawiera limonen. Może powodować reakcje alergiczne.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Trzymać poza zasięgiem dzieci.

  22,60 
 • PŁYN DO MYCIA NACZYŃ TRAWA CYTRYNOWA (KONCENTRAT) ECO 1 L – ALMAWIN

  SKŁADNIKI
  ≥ 5% <15% niejonowe środki powierzchniowo czynne (cukrowe środki powierzchniowo czynne), anionowe środki powierzchniowo czynne (siarczany alkoholi tłuszczowych). Zawiera: perfumy (olejek z trawy cytrynowej*, olejek z cytryny*, olejek eukaliptusowy*), Citral, Limonene. Inne składniki: woda, etanol, sól, kwas mlekowy, gliceryna, białka pszenicy. (*składnik z rolnictwa ekologicznego). 100 % składników ma naturalne pochodzenie.

  SPOSÓB UŻYCIA
  Wystarczy użyć 1 kropli. Zastosować skoncentrowany przy silnym zabrudzeniu.

  UWAGI
  Działa drażniąco na oczy.
  W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  Chronić przed dziećmi.
  W przypadku kontaktu z oczami: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
  Dostarczać do miejsce recyklingu tylko wtedy, gdy pojemnik jest całkowicie pusty

  ZALECANAE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  24,30 
 • PŁYN DO MYCIA NACZYŃ TRAWA CYTRYNOWA (KONCENTRAT) ECO 500 ml – ALMAWIN

  SKŁADNIKI
  ≥ 5% <15% niejonowe środki powierzchniowo czynne (cukrowe środki powierzchniowo czynne), anionowe środki powierzchniowo czynne (siarczany alkoholi tłuszczowych). Zawiera: perfumy (olejek z trawy cytrynowej*, olejek z cytryny*, olejek eukaliptusowy*), Citral, Limonene. Inne składniki: woda, etanol, sól, kwas mlekowy, gliceryna, białka pszenicy. (*składnik z rolnictwa ekologicznego). 100 % składników ma naturalne pochodzenie.

  SPOSÓB UŻYCIA
  Wystarczy użyć 1 kropli. Zastosować skoncentrowany przy silnym zabrudzeniu.

  UWAGI
  Działa drażniąco na oczy.
  W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  Chronić przed dziećmi.
  W przypadku kontaktu z oczami: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
  Dostarczać do miejsce recyklingu tylko wtedy, gdy są całkowicie puste

  ZALECANAE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  13,20 
 • PŁYN DO NACZYŃ SENSITIVE EKOLOGICZNY 1L – KLAR

  SKŁADNIKI
  Aqua, Lauryl Polyglucose, Fettalkoholsulfat C12-14 Natriumsalz, Glycerin, Alcohol Denat., Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Lactic Acid.

  OPIS
  VEGAN – nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
  SENSITIVE – odpowiedni dla wrażliwej skóry.Testowany dermatologicznie.

  SPOSÓB UŻYCIA
  Dozowanie: wystarczy 1 kropla (ok. 2 ml), przy bardzo brudnych naczyniach należy użyć trochę więcej płynu (ok. 4 ml).

  23,30 
 • PŁYN DO NACZYŃ SENSITIVE EKOLOGICZNY 500ML – KLAR

  SKŁADNIKI
  Aqua, Lauryl Polyglucose, Fettalkoholsulfat C12-14 Natriumsalz, Glycerin, Alcohol Denat., Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Lactic Acid.

  OPIS
  VEGAN – nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
  SENSITIVE – odpowiedni dla wrażliwej skóry.
  Testowany dermatologicznie.

  SPOSÓB UŻYCIA
  Wystarczy 1 kropla (ok. 2 ml), przy bardzo brudnych naczyniach należy użyć trochę więcej płynu (ok. 4 ml).
  Butelka 500 ml powinna starczyć na ok. 250 aplikacji.

  13,60 
 • PŁYN NABŁYSZCZAJĄCY DO ZMYWAREK 500 ml – GRON BALANCE

  SKŁADNIKI
  5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne(Fatty Alcohol Alkoxylate). Zawiera również Aqua, Citric Acid,Sodium Cumenesulfonate.

  OPIS
  Produkt nadaje naczynią połysk i chroni je przed zaciekami z wody.
  Dozowanie: według rekomendacji producenta zmywarki. Najpierw przetestować niewielką ilość płynu. W przypadku plam na szkle, można dozować trochę więcej. Nie zawiera perfum i barwników.

  UWAGA
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze od 5 do 25 stopni Celsjusza, z dala od źródeł światła.
  W przypadku kontaktu z oczami: płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeśli to możliwe. Kontynuować płukanie. W przypadku utrzymywania się podrażnienia: zgłosić się do lekarza.
  Pokazać lekarzowi opakowanie lub etykietę. Opłukać ręce po kontakcie z płynem. Jeśli masz delikatną lub wrażliwą skórę, używaj gumowych rękawiczek.

  13,80 
 • PROSZEK DO CZYSZCZENIA PRALEK I ZMYWAREK EKOLOGICZNY 200G – ALMAWIN

  SKŁADNIKI
  <5% anionowych środków powierzchniowo czynnych. pozostałe składniki: kwas cytrynowy.
  100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego lub mineralnego.

  OPIS
  Proszek do czyszczenia umożliwia dokładne czyszczenie zmywarki lub pralki. Usuwa wapień, tłuszcz, brud, osady i brzydkie zapachy, szczególnie w miejscach trudno dostępnych, takich jak bęben, części wewnętrzne, ramiona natryskowe, rury, pręty grzejne itp.
  Regularne stosowanie chroni twoją maszynę, a oszczędzanie energii zwiększa jej optymalną wydajność i wydłuża żywotność twojej maszyny. Także dla twojej pralki.

  SPOSÓB UŻYCIA
  1 worek = 1 aplikacja.
  Opróżnij maszynę. Napełnij zawartością worka w dozownik. Zamknij dozownik lub po prostu włóż się do maszyny i zamknij drzwi. Uruchom program prania z wysoką temperaturą.

  w pralce:
  Pierwsze czyszczenie: 2 torby
  Regularne czyszczenie (w zależności od częstotliwości prania): 1 worek
  umieść proszek w głównym dozowniku maszyny. Wybierz główny cykl prania (przynajmniej 60 ° C) bez wstępnego zmywania, pozostawić bez detergentu i bez prania. Możesz uruchomić bezpośrednio ponowne mycie.

  SPOSÓB PRZECHOWYWANIA
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  21,90 
 • SÓL DO ZMYWAREK EKOLOGICZNA 2KG – KLAR

  SKŁADNIKI
  100% sodium chloride

  OPIS
  VEGAN – nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
  SENSITIVE – odpowiedni dla wrażliwej skóry (bez zapachu).
  Sól do zmywarek zapewnia regenerację systemu zmiękczania wody w zmywarkach, dzięki czemu rezultaty zmywania są jeszcze lepsze.
  Przy miękkiej wodzie użycie soli nie jest potrzebne.

  19,40 
 • ŚRODEK NABŁYSZCZAJĄCY DO ZMYWAREK ECO 500 ml – KLAR

  SKŁADNIKI
  Aqua, Citric Acid, Lactic Acid, Capryl Glucoside, Alcohol Denat. <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne.

  OPIS
  Dozowanie: według rekomendacji producenta zmywarki oraz stopnia twardości wody.
  W przypadku plam na szkle, można dozować trochę więcej, w przypadku niebieskawego filmu, dozować trochę mniej.

  21,60