Wyświetlanie 1–20 z 40 wyników

 • BRANSOLETKA MIEDZIANA 1093 – SATTVA (WELLNESS)

  OPIS
  Miedziana biżuteria nie tylko ozdobi Twoje ciało, ale również wspomoże zachować równowagę w organizmie. Już w starożytności ceniło się właściwości miedzi, która pozytywnie wpływa na zdrowie, samopoczucie i organizm.
  Wspomaga odpowiedni przepływ energii w ciele.

  SPOSÓB CZYSZCZENIA
  Zmieszaj sól drobnoziarnistą z odpowiednią ilością octu, aby utworzyć pastę. Za pomocą miękkiego ręcznika wetrzyj mieszaninę w powierzchnię miedzi. Zostaw pastę na metalu przez kilka minut, a następnie wypoleruj powierzchnię do połysku czystą szmatką.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

  43,80 
 • CHUSTECZKI BAMBUSOWE 3 – WARSTWOWE 100 szt. (KARTON) – ZUZII

  OPIS
  Opakowanie zawiera 100 sztuk 3 warstwowych chusteczek bambusowych. Nie wybielane, antybakteryjne, miękkie, przyjazne dla skóry, idealne dla matki dziecka. Bambus stanowi doskonałe panaceum na komplikacje związane z nieżytem górnych dróg oddechowych. Delikatna, ale wytrzymała bibułka bambusowa nie wydziela pyłu, który bardzo często prowadzi do zaognienia stanów zapalnych, nie drażni i nie wchodzi w interakcje z błonami śluzowymi, wręcz przeciwnie – subtelnie je nawilża i powleka drogocenną substancją zwaną bamboo kun*. Znakomicie wchłania wilgoć, przy czym pozostawia skórę przyjemnie chłodną i optymalnie natlenioną. Okazuje się, że aby zniwelować dobroczynne działanie bambusowej bibułki, należałoby blisko 100 razy wypłukać ją w czystej wodzie.

  10,90 
 • CHUSTECZKI BAMBUSOWE NAWILŻANE 10 szt. – BAMBOOLOVE

  SKŁADNIKI
  Aqua (99,3 %), Aloe barbadensis leaf juice, Hydroxyacetophenone, Caprylyl glycol, Polysorbate 20, Sodium citrate, Citric acid.

  OPIS
  Bambusowe chusteczki nawilżane BAMBOOLOVE stworzone w trosce o najbardziej wrażliwą skórę.
  Wykonane z bambusa – całkowicie biodegradowalne!
  – nasączone w 99,3 % wodą
  – cudownie miękkie i delikatne
  Naturalnie antybakteryjne i nawilżające działanie bambusa sprawia, że są doskonałe dla alergików, osób z bardzo wrażliwą skórą i niemowląt.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie wyrzucać zużytych chusteczek do toalety.

  4,80 
 • KUBECZEK MENSTRUACYJNY ROZMIAR M – SILVER CARE

  SKŁADNIKI
  hipoalergiczne, medyczne tworzywo sztuczne Medical Grade TPE

  OPIS
  Kubeczek menstruacyjny to zdrowa, ekologiczna i ekonomiczna alternatywa dla tamponów i podpasek. Wykonany jest z bardzo miękkiego, przyjaznego dla skóry materiału medycznego, który jest gładki w dotyku i wyjątkowo higieniczny.
  Kubeczek łatwo czyścić i dezynfekować – po każdym użyciu należy przepłukać go czystą wodą lub umyć z użyciem mydła o neutralnym pH, a raz w miesiącu zanurzyć na kilka minut we wrzątku.
  Produkt jest idealny dla kobiet, które czują dyskomfort po użyciu tamponów – kubeczek nie podrażnia i nie wysusza śluzówki pochwy. Prawidłowo założony kubeczek jest dyskretny, niewyczuwalny, nie przesuwa się i nie przecieka, można go używać bez wymiany do 12 godzin (w zależności od intensywności krwawienia).
  Dzięki temu można czuć się swobodnie cały dzień, również podczas uprawiania sportów, pływania czy po prostu podczas wykonywania codziennych czynności. Przy prawidłowym użytkowaniu kubeczka można używać nawet do 10 lat.
  Rozmiar M jest odpowiedni dla kobiet poniżej 25 roku życia, które nie rodziły siłami natury. Opakowanie zawiera 1 kubeczek menstruacyjny, ulotkę informacyjną i bawełniany woreczek ochronny.

  SPOSÓB UŻYCIA
  Kubeczek menstruacyjny należy opróżniać przynajmniej co 12 godzin. Kubeczka można używać również w nocy. Używając kubeczka można uprawiać każdy sport.
  Kubeczek jest bezpieczny podczas stosowania wewnątrzmacicznej wkładki antykoncepcyjnej i kapturka antykoncepcyjnego.
  Kubeczka należy używać tylko zgodnie z instrukcją i tylko podczas menstruacji.
  Należy zawsze usunąć kubeczek przed stosunkiem i pamiętać że nie jest metodą antykoncepcyjną i nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.
  Kubeczek menstruacyjny jest produktem do higieny osobistej, nie należy zatem nikomu go udostępniać.
  Do czyszczenia nie należy używać agresywnych środków czyszczących lub środków odkażających takich jak olejek z drzewa herbacianego lub mydło z Aleppo.
  Do ułatwienia aplikacji nie należy używać lubrykantów na bazie olejów. Nigdy nie należy trzymać kubeczka w plastikowej torebce lub hermetycznym pojemniku bez dostępu powietrza. Podczas podróży, do mycia kubeczka należy używać wody pitnej.
  W przypadku pieczenia, podrażnienia, zapalenia narządów płciowych, dyskomfortu podczas oddawania moczu lub innych nieprawidłowych objawów należy natychmiast usunąć kubeczek i skonsultować się z lekarzem.
  W przypadku uszkodzenia kubeczka, należy zastąpić go nowym.
  Trzymać poza zasięgiem dzieci.

  79,00 
 • KUBECZEK MENSTRUACYJNY ROZMIAR S – SILVER CARE

  SKŁADNIKI
  hipoalergiczne, medyczne tworzywo sztuczne Medical Grade TPE

  OPIS
  Kubeczek menstruacyjny to zdrowa, ekologiczna i ekonomiczna alternatywa dla tamponów i podpasek. Wykonany jest z bardzo miękkiego, przyjaznego dla skóry materiału medycznego, który jest gładki w dotyku i wyjątkowo higieniczny. Kubeczek łatwo czyścić i dezynfekować – po każdym użyciu należy przepłukać go czystą wodą lub umyć z użyciem mydła o neutralnym pH, a raz w miesiącu zanurzyć na kilka minut we wrzątku.
  Produkt jest idealny dla kobiet, które czują dyskomfort po użyciu tamponów – kubeczek nie podrażnia i nie wysusza śluzówki pochwy. Prawidłowo założony kubeczek jest dyskretny, niewyczuwalny, nie przesuwa się i nie przecieka, można go używać bez wymiany do 12 godzin (w zależności od intensywności krwawienia). Dzięki temu można czuć się swobodnie cały dzień, również podczas uprawiania sportów, pływania czy po prostu podczas wykonywania codziennych czynności.
  Przy prawidłowym użytkowaniu kubeczka można używać nawet do 10 lat.
  Rozmiar S jest odpowiedni dla kobiet poniżej 18 roku życia, które nie współżyją regularnie. Opakowanie zawiera 1 kubeczek menstruacyjny, ulotkę informacyjną i bawełniany woreczek ochronny.

  SPOSÓB UŻYCIA
  Kubeczek menstruacyjny należy opróżniać przynajmniej co 12 godzin.
  Kubeczka można używać również w nocy. Używając kubeczka można uprawiać każdy sport.
  Kubeczek jest bezpieczny podczas stosowania wewnątrzmacicznej wkładki antykoncepcyjnej i kapturka antykoncepcyjnego.
  Kubeczka należy używać tylko zgodnie z instrukcją i tylko podczas menstruacji.
  Należy zawsze usunąć kubeczek przed stosunkiem i pamiętać że nie jest metodą antykoncepcyjną i nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.
  Kubeczek menstruacyjny jest produktem do higieny osobistej, nie należy zatem nikomu go udostępniać.
  Do czyszczenia nie należy używać agresywnych środków czyszczących lub środków odkażających takich jak olejek z drzewa herbacianego lub mydło z Aleppo.
  Do ułatwienia aplikacji nie należy używać lubrykantów na bazie olejów. Nigdy nie należy trzymać kubeczka w plastikowej torebce lub hermetycznym pojemniku bez dostępu powietrza.
  Podczas podróży, do mycia kubeczka należy używać wody pitnej. W przypadku pieczenia, podrażnienia, zapalenia narządów płciowych, dyskomfortu podczas oddawania moczu lub innych nieprawidłowych objawów należy natychmiast usunąć kubeczek i skonsultować się z lekarzem.
  W przypadku uszkodzenia kubeczka, należy zastąpić go nowym.
  Trzymać poza zasięgiem dzieci.

  79,00 
 • PAPIER TOALETOWY BAMBUSOWY 6 ROLEK – ZUZII

  OPIS
  Papier toaletowy 6 rolek, 3 warstwowy, 210 listków
  Nie wybielany, antybakteryjny, miękki, przyjazny dla skóry, idealny dla matki i dziecka.

  23,40 
 • PATYCZKI HIGIENICZNE BAMBUSOWE Z BAWEŁNĄ (BAŁWANEK – SZPIC) 100 szt. – ZUZII

  OPIS
  Patyczki higieniczne ZUZii wykonane są z bawełny i bambusa pochodzącego ze zrównoważonych upraw. Produkt zapewnia komfort i higienę, jest przyjemny w dotyku jak i funkcjonalny w użyciu.
  Opakowanie zawiera 100 sztuk patyczków, zapakowanych w pełni biodegradowalne opakowanie.
  Innowacyjny kształt końcówek patyczka ma wielorakie zastosowanie. Strona stożkowa może posłuzyć do korekty makijażu. Druga strona, przypominająca kształtem bałwanka może posłużyć dozachowania higieny trudno dostępnych miejsc.
  Całość jest kompletnie bezpieczna dla środowiska i idealnie wpisuje się w Trend Zero Waste.

  5,20 
 • PATYCZKI HIGIENICZNE BAMBUSOWE Z BAWEŁNĄ 100 szt. – ZUZII

  OPIS
  Patyczki higieniczne ZUZii wykonane są z bawełny i bambusa pochodzącego ze zrównoważonych upraw. Produkt zapewnia komfort i higienę, jest przyjemny w dotyku jak i funkcjonalny w użyciu. Opakowanie zawiera 100 sztuk patyczków, zapakowanych w pełni biodegradowalne opakowanie. Całość jest kompletnie bezpieczna dla środowiska i idealnie wpisuje się w Trend Zero Waste.

  5,20 
 • PATYCZKI HIGIENICZNE BAWEŁNIANE 200 szt. – SILVER CARE

  PATYCZKI HIGIENICZNE BAWEŁNIANE 200 szt. – SILVER CARE

  SKŁADNIKI
  100 % bawełny organicznej.

  OPIS
  Patyczki higieniczne wykonane są w całości z certyfikowanej bawełny organicznej. Sam patyczek wykonany jest z papieru.
  Są wyjątkowo delikatne i hipoalergiczne – nie powodują podrażnień skóry i alergii. Bielone bez użycia chloru.
  Idealnie nadają się do codziennej higieny oraz demakijażu.

  UWAGA
  Nie wprowadzać do przewodu słuchowego.

  9,80 
 • PATYCZKI HIGIENICZNE BAWEŁNIANE DLA DZIECI 60 szt. – SILVER CARE

  PATYCZKI HIGIENICZNE BAWEŁNIANE DLA DZIECI 60 szt. – SILVER CARE

  SKŁADNIKI
  100 % bawełny organicznej.

  OPIS
  Patyczki higieniczne dla dzieci mają specjalny kształt uniemożliwiający uszkodzenie błony bębenkowej dziecka.
  Wykonane są w całości z certyfikowanej bawełny organicznej. Sam patyczek wykonany jest z papieru.
  Są wyjątkowo delikatne i hipoalergiczne – nie powodują podrażnień skóry i alergii.
  Bielone bez użycia chloru.
  Idealnie nadają się do oczyszczania i pielęgnacji oczu, uszu, noska i pępka.

  UWAGA
  Nie wprowadzać do przewodu słuchowego.

  8,20 
 • PŁATKI KOSMETYCZNE BAWEŁNIANE 70 szt. – GRON BALANCE

  SKŁADNIKI
  100% ekologiczne włókna bawełniane

  OPIS
  Pakowane w higienicznych warunkach. Nie zawierają wybielaczy optycznych i barwników. Bielone tlenem.

  UWAGI
  Nie spłukiwać w toalecie – używać worki na śmieci. Unikać kontaktu z otwartym ogniem, ponieważ produkt jest łatwopalny.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  W miejscu niedostępnym dla dzieci.

  10,70 
 • PŁATKI KOSMETYCZNE BAWEŁNIANE 80 szt. – SILVER CARE

  PŁATKI KOSMETYCZNE BAWEŁNIANE 80 szt. – SILVER CARE

  SKŁADNIKI
  100 % bawełny organicznej.

  OPIS
  Delikatne okrągłe płatki kosmetyczne nadają się do demakijażu nawet najbardziej wrażliwej skóry.
  Wykonane w całości ze 100 % certyfikowanej bawełny organicznej są wyjątkowo delikatne i hypoalergiczne – nie powodują podrażnień skóry i alergii.
  Grube, ale jednocześnie niezwykle delikatne płatki świetnie sprawdzają się przy demakijażu doskonale oczyszczając skórę.
  Produkt testowany klinicznie, odpowiedni dla wegan.

  9,80