Sklep: 575 97 67 97, Ania: 609 828 499, Asia 504 305 445  

Sklepy Bio Zakątek Zdrowa żywność są dedykowane wszystkim, dla których zdrowie jest najwyższą wartością. Dbałość o zdrowie należy zacząć od prawidłowego odżywiania. W dzisiejszych czasach jest to bardzo trudne, ponieważ większość produktów dostępnych w sklepach jest naszpikowana szkodliwymi dodatkami takimi jak konserwanty, stabilizatory, sztuczne barwniki itp. Trudno jest dbać o swoje zdrowie i zdrowie naszych najbliższych, a zwłaszcza dzieci jeśli jedzenie które spożywamy nie dostarcza nam właściwych wartości i pozytywnej energii do prawidłowego funkcjonowania, a wręcz odwrotnie. Nieodpowiednia dieta i odżywianie produktami sztucznie przetworzonymi przyczynia się do powstawania wielu chorób i dolegliwości.


Naszym celem jest stworzenie sklepów ze zdrową żywnością, w których znajdą swoje miejsce zarówno osoby dbające o zdrowie, smakosze regionalnych potraw jak i wszyscy będący na diecie bezglutenowej, wegetariańskiej, wegańskiej. Posiadamy w swojej ofercie produkty dla osób z nietolerancja laktozy, diabetyków - cierpiących na cukrzycę - naturalne zamienniki cukru i substancje słodzące: stewia, ksylitol, miód, syrop, melasa z karobu trzcinowa i buraczana. (diabetycy, cukrzyca)


W doborze asortymentu postawiliśmy na dostawców lokalnych, będących producentami świetnej żywności ekologicznej i tradycyjnej. Wielu z nich w swej długoletniej praktyce zyskało uznanie zdobywając nagrody smaku, za promowanie i dystrybucję produktów unikatowych. W miarę możliwości staramy się wspierać rodzimych dostawców niż sprowadzać produkty z zagranicy, dotyczy to zwłaszcza nabiału i wędlin. Termin przydatności tychże produktów jest dość krótki niejednokrotnie tygodniowy co daje nam większą pewność, że nie stosowano w ich produkcji komponentów konserwujących.


Mamy nadzieję, że w prowadzonych przez nas sklepach ze zdrową żywnością znajdą Państwo zawsze świeże, najlepsze jakościowo i smaczne produkty, które będą służyć naszemu zdrowiu i zapewnią sytość na każdy dzień.


Zapraszamy do prowadzonego przez nas sklepu stacjonarnego w Wolsztynie, przy ulicy Krzywej 7, gdzie oprócz produktów znajdujących się w sklepie internetowym dostępne są świeże produkty, które wymagają specjalnego przechowywania: ser zagrodowy z mleka koziego i krowiego, jajka od kur zielononóżek, świeżo tłoczone oleje (olej lniany, olej z nasion ostropestu, olej makowy, olej sezamowy, olej kokosowy bio, olej konopny, olej z nasion czarnuszki, olej z pestek moreli, olej z nasion wiesiołka, olej z orzechów włoskich, olej z czosnkiem niedźwiedzim)

Jeżeli jesteś osobą, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze zdrową żywnością i jesteś zielony w tych wszystkich produktach, to zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie doradzimy, opowiemy o oferowanych produktach poprawiających nasze samopoczucie i poprawne działanie organizmu. Sklep Bio Zakątek Zdrowa Żywność posiada w swojej ofercie między innymi produkty ekologiczne, z certyfikatem bio, pochodzące z upraw ekologicznych i tradycyjnych bez sztucznych barwników i konserwantów. Ponadto oferujemy produkty wytwarzane według starych i sprawdzonych receptur. Wiele z nich uznano za produkt Dziedzictwa Kulinarnego lub nadano im specjalne znane na całym świecie oznaczenia:  Chronione Pochodzenie Geograficzne, Chroniona Nazwa Pochodzenia  lub Gwarantowana Tradycyjna Specjalność. 


Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi, wskazówki i sugestie dotyczące prowadzonej przez nas działalności. Każda porada jest dla nas cenna i pomoże nam w zrozumieniu potrzeb naszych klientów, abyśmy mogli je w pełni zaspokajać przez wiele lat.

 


Życzymy miłych chwil spędzonych w naszych sklepach oraz udanych zakupów – Obsługa sklepów ze Zdrową Żywnością Bio Zakątek ;)


Sklep Bio Zakątek ZDROWA ŻYWNOŚĆ

ul. Krzywa 7,

64-200 Wolsztyn,

województwo wielkopolska

powiat Wolsztyn

sklep internetowy: www.biozakatek.pl


Kategorie

Producenci