Sklep: 575 97 67 97, Ania: 609 828 499, Asia 504 305 445  

CZEKOLADY RĘCZNIE WYRABIANE FIRMY

CORTEZ PREMIUM CHOCOLATE

 

Jeśli mają Państwo ochotę skosztować prawdziwej Belgijskiej czekolady w niezwykłym połączeniu smaków to zapraszamy do zapoznania się z ofertą czekolad firmy Cortez dostępną w Naszych sklepach.


W czekoladzie Cortez znajdziecie Państwo prawdziwą aromatyczną czekoladę  połączoną z owocami, migdałami, orzechami, a nawet różnego rodzaju ziołami.


Do produkcji czekolad Cortez - jak zapewnia producent, użyto prawdziwego tłuszczu z masła kakaowego, a nie tańszego zamiennika stosowanego u konkurencji w postaci tłuszczu roślinnego używanego w celu obniżenia kosztów produkcji, a co z tym się wiąże pogorszenia walorów smakowych i jakościowych wyrobu gotowego.


Firma Cortez w produkcji swoich czekolad wykorzystuje naturalne składniki takie jak wanilia, suszone owoce i inne składniki nadające niepowtarzalny smak i aromat. Owoce nie są kandyzowane, dosładzane ani w żaden sposób konserwowane. Specjalnie opracowany proces technologiczny pozwala zatrzymać we wnętrzu czekolady wszystkie wartości płynące z zastosowanego owocu.


Firma Cortez podczas produkcji swoich wyrobów zamierza przekazać konsumentowi poprzez swoje wyroby prawdziwy i naturalny smak czekolady, który nie jest skażony sztucznymi dodatkami. W poszukiwaniu nowych doznań smakowych Cortez kreuje niekonwencjonalne połączenia czekolady z polskimi owocami i ziołami.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Czekolad produkowanych przez firmę CORTEZ PREMIUM CHOCOLATE , dystrybuowanych w Sklepach Bio Zakątek. 


Kategorie

Producenci