Sklep: 575 97 67 97, Ania: 609 828 499, Asia 504 305 445  

Lista produktów według producenta EKOPRODUKT

EKOPRODUKT – smak i wartości odżywczeEkoProdukt to produkty wytwarzane wyłącznie ze składników pochodzących z certyfikowanych upraw i hodowli ekologicznych. Oryginalne receptury oparte na wyselekcjonowanych składnikach – czysta natura i wyjątkowy smak. Ekologiczna żywność to najlepszy prezent dla Ciebie i dla środowiska. Masz pewność że dostarczasz swojemu organizmowi jedynie wartości odżywcze bez pestycydów , herbicydów i GMO, które nie są obojętne dla naszego zdrowia.


Produkty skomponowane z wyjątkowych składników takich jak:


Amarantus jest to zboże XXI wieku zawierające więcej wapnia niż mleko, więcej żelaza niż szpinak, więcej magnezu niż czekolada i posiada białko bardziej wartościowe niż sojowe. Amarantus jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz skwalenu, który m. in. hamuje procesy starzenia skóry. Amarantus posiada najwięcej błonnika za wszystkich zbóż.


Melasa jest bogata w cenne witaminy i związki mineralne. Łyżeczka melasy ma 20 kcal i zero tłuszczu. Melasa jest bogatym źródłem żelaza, magnezu, potasu, wapnia, sodu, miedzi, fosforu, chromu, cynku oraz witamin z grupy B-B1, B2, B3, B6 oraz kwasu foliowego.


Orkisz to słodkawo – orzechowe ziarno stanowiące doskonałe źródło witamin z grupy B, PP oraz żelaza, potasu, wapnia i cynku, a także błonnika. Zawiera wyjątkowo dużą ilość rodanidu – naturalnego antybiotyku – czynnika wzmacniającego system immunologiczny, naturalnego czynnika wzrostu komórek nerwowych, komórek krwi i tkanek kostnych.

 

Więcej

Kategorie

Producenci