Sklep: 575 97 67 97, Ania: 609 828 499, Asia 504 305 445  

Lista produktów według producenta C-BORG FOOD

C-Borg Company to przedsiębiorstwo wyłącznie z kapitałem polskim.


Działalność firmy obejmuje produkcję i dystrybucję pełnowartościowych dań gotowych C-Borg Food, w których zastosowano technologię samopodgrzewającego się opakowania. Przedsiębiorstwo dysponuje zakładem produkcyjnym, powierzchnią magazynową, a także własnym laboratorium - co ma bezpośredni wpływ na bieżącą kontrolę wysokiej jakości produktu oraz dostosowanie asortymentu do określonych potrzeb odbiorców.

C-Borg Food, stanowiący główny asortyment produkowany przez C-Borg Company, jest wysokiej jakości daniem, dostępnym w trzech wersjach smakowych, przeznaczonym do spożycia na gorąco. Dzięki systemowi, wypracowanemu przez zespół technologów oraz specjalistów do spraw żywienia, produkt podgrzewa się samoistnie, bez użycia prądu, gazu czy kuchenki mikrofalowej. Poprzez technologię, wykorzystaną w produkcji opakowania, pełnowartościowy posiłek jest gotowy do spożycia zaledwie w 6-11minut – co oznacza, że do jego przygotowania nie są wymagane żadne dodatkowe składniki (woda, przyprawy etc.) oraz zewnętrzne źródła energii.


C-Borg Food to nie tylko unikalna technika samopodgrzewającej się puszki, ale także jakość oferowanych potraw (trzy dostępne wersje smakowe oparte są na recepturach pozbawionych konserwantów, sztucznych barwników i polepszaczy), a wysoka zawartość mięsa oraz warzyw, pozwala na szybkie zaspokojenie głodu i dostarcza energii nawet w ekstremalnych warunkach.

Źródło informacji: internet i strona producenta.

Więcej

Kategorie

Producenci