Sklep: 575 97 67 97, Ania: 609 828 499, Asia 504 305 445  

Lista produktów według producenta PUR YA!

PUR YA! VEGAN PROTEIN DRINK


PUR YA! Specjalizuje się w produkcji ekologicznych, wegańskich mieszanek białkowych dla sportowców, osób aktywnie spędzających czas oraz dbających o swoją dietę. Surowce pochodzą z zaprzyjaźnionych, lokalnych gospodarstw ekologicznych. Producent współpracuje z ekspertami, którzy starannie dobierają składniki wytwarzanych produktów, dbając o zdrowie konsumentów. Produkty tej marki to gwarancja najwyższej jakości ekologicznej. Surowce muszą być w 100%: ekologiczne, wegańskie, jeśli to możliwe dostosowane do diety surowej, bezglutenowe, bez laktozy, bez sztucznych dodatków.

 

PUR YA to pierwsze organiczne i wegańskie białkowe napoje, dostarczające do organizmu niezbędnych składników odżywczych. Idealne nie tylko mieszanki dla sportowców, osób aktywnych, są one również wykorzystywane w zdrowej kuchni. PUR YA! to ekspert na rynku roślinnych mieszanek: napoje białkowe, kiełki w proszku, mieszanki roślinne w proszku. Wszystkie produktu tej firmy są ekologiczne, dostosowane do diety surowej, wegańskie i przepyszne.

 

Produkty bezglutenowe, bez laktozy sztucznych dodatków i konserwantów, wyprodukowane z najwyższej jakości surowców ekologicznych.

 


Więcej na stronie producenta: PUR YA!

Więcej

Brak produktów tego producenta

Kategorie

Producenci