Sklep: 575 97 67 97, Ania: 609 828 499, Asia 504 305 445  

Lista produktów według producenta DR ANTONIO MARTINS

DR ANTONIO MARTINS to najwyższej jakości wody kokosowe otrzymywane wyłącznie z młodych owoców kokosa, ponieważ tylko młode owoce kokosa dostarczają wodę kokosową o najlepszym smaku (niedojrzałe owoce mają gorzki smak, a starsze zawierają mało wody).


Wody kokosowe są:

- niskokaloryczne

- orzeźwiające

- hipoalergiczne

- wspomagające kondycję fizyczną

- bogate w witaminy i minerały

- naturalne w 100%


Napoje Dr Martins są w 100% ekologiczne, uzyskiwane z młodych kokosów. Lekkie, orzeźwiające i klarowne, niskokaloryczne i bogate w witaminy i minerały.


Woda kokosowa również dla dzieci – orzeźwiający i wartościowy napój dla dzieci z dodatkiem owoców stanowi idealne połączenie wyjątkowego smaku, witamin i minerałów. Woda kokosowa jest bogata w potas i witaminę C, jest hipoalergiczna, naturalnie wolna od GMO.


Dr Antonio Martins to pionier w dziedzinie wody kokosowej. Dzięki opatentowanej technice napełniania i produkcji przeniósł do Europy wyjątkowe doznania smakowe, jakie oferuje smak świeżego młodego kokosa, a które były znane jedynie bywalcom tropikalnych plaż.


Produkty Dr Antonio Martins otrzymały wiele nagród, takich jak: Best Taste Award in Gold 2007 w Wielkiej Brytanii, Beverage Innovations Award 2008, IFE – złoto za świeże pomysły w 2007r., jak również cztery kolejne wyróżnienia w 2012 i trzy wyróżnienia w 2013 roku.


Zapomnij wszystko co słyszałeś do tej pory o przetważaniu owoców – sztucznych dodatkach do soku, przetwarzaniu w wysokiej temperaturze i napełnianiu opakowań na gorąco. Dr Martins robi to całkiem inaczej dzięki stosowaniu specjalnych technologii filtrowania i procedury aseptycznego napełniania na zimno. Produkty Dr Martins są w 100% naturalne bez konserwantów i sztucznych barwników. Spróbuj...

Więcej

Kategorie

Producenci